Rozpuk.com - Centrum rozvoje tvořivosti


Kalendář

previous duben next
previous 2021 next
po út st čt so ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Novinky emailem


Domů » Lektoři

Lektoři

Ing. Dana Skokanová

Předávám znalosti a zkušenosti v oblasti rozvoje osobnosti, senzitivity a vnímavosti, autorské tvorby, rozvoje tvořivosti a vlastností osobnosti, které tvořivost podporují. Používám výtvarné techniky sloužící k pochopení celistvosti svého pravého já, pomáhám odkrývat cestu a vedu k vlastnímu proudu životní tvořivosti. Věnuji se intuitivní keramice, básním, psaní textů, imaginací a relaxací. Vyrábím keramické sochy točené na hrnčířském kruhu s obsahem archetypu ženského vnitřního Já, které podporují člověka v sebepoznání a v duchovním růstu. Organizuji a vedu letní programy pro děti v oblasti tvůrčího rozvoje a kreativity. Založila jsem ARTE Dynamickou tvořivost pro děti a Centrum rozvoje tvořivosti Alma Mater ve Velké Polomi. Využívám výtvarných technik a keramiku k tomu, aby děti samy nacházely sebe skrze intuici a svá výtvarná díla.

Zabývám se arteterapií a artefiletikou v praxi.

Jsem absolventka Lidové konzervatoře v Ostravě a certifikovaných kurzů v oboru keramického umění a studia Expresivní terapie zvláště Arteterapie na Masarykově Univerzitě v Brně.

madonaprome.czdana@skokanova.cz

Eva Kosková, Dis.

Klavíristka, improvizátorka, skladatelka, učitelka hudby a tance. Skládá intuitivní hudbu pro klavír a další nástroje, zabývá se rozvíjením svého potenciálu, vnímavosti a vědomosti a vše předává dál. Studuje AMU v Katowicích, vede Prázdninovou ARTE tvořivost ve Velké Polomi.