Rozpuk.com - Centrum rozvoje tvořivosti


Kalendář

previous květen next
previous 2023 next
po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Novinky emailem


Domů » Aktuality » Události, které v centru Alma-Mater potřebujeme

Události, které v centru Alma-Mater potřebujeme

- máme nové LOGO
- Skupina ARTE tvořivosti se inspiruje pocitem
- připravujeme nové webové stránky centra Alma-Mater

Centrum Alma - Mater úspěšně zvládlo svoji přeregistraci, kterou jsme byli povinni provést dle nového zákona do konce tohoto roku. Využila jsem k této administraci zimních měsíců a jsem moc ráda, že je tato etapa tvorby :-) za námi.

Na tuto skutečnost navazuje zpracování nového loga centra. Námět loga byl zasunut mezi mými kresbami ve složce a čekal na svůj správný čas, až jsem si jej všimla. Obrázek jsem nechala zpracovat grafikem a o výsledek se s Vámi chci podělit. Logo Alma Mater - centra rozvoje tvořivosti představuje děložní lístek, z kterého se vyvíjí a roste nový život. Slova Alma Mater znamenají živící matka, neboli Velká matka. Tedy nové logo v sobě obsahuje právě tento princip úrodné matky, z které plyne růst, rozvoj a hledání hlubšího smyslu života na Zemi.

Na spřízněných stránkách mé vlastní tvorby si můžete přečíst zmínku o mém filozoficko-psychologickém pohledu  na tvůrčí činnost dětí Skupiny ARTE Dynamické tvořivosti. Učíme se nejen pracovat s materiály, tedy techniku keramiky a jiné, ale při tom se učíme vnímat své pocity a poznávat sami sebe, kdy umění nám umožňuje rozvíjet a prohlubovat vzájemnou komunikaci se sebou i s ostatními.
Nové básně inspirované Madonami a více o ARTE skupině najdete zde, kde se můžete také přihlásit k odebírání novinek, http://www.madonaprome.cz/cs/novinky/nove-produkty/13-inspirace-madonou/

Připravujeme nové stránky centra Alma Mater. Tento záměr potřebuje svůj čas a samozřejmě zde chceme umístit naše nové logo centra. Pokud máte další nápady či připomínky, co Vám na našich stránkách chybí, můžete poslat své podněty.

Pro Vás Dana Skokanová

Za Alma Materv-centrum rozvoje tvořivosti
Velká Polom